אודות הורוביץ מכוניות
 
 
אנו סוכנות וותיקה למכירת מכוניות, למעלה משלושים שנה אנו מוכרים מכוניות מכל הסוגים והדגמים מכוניות חדשות מהניילונים ומכוניות מיד שניה,
 
אצלינו תקבלו את כל השירות לרכישת רכב תחת קורת גג אחת החל מייעוץ והכוונה ועד העברת הבעלות, אתם מוזמנים למשרדנו נקבל אתכם בחיוך רחב ונשמח למכור לכם את המכונית הכי טובה בשבילכם..
"אין הנחתום מעיד על עיסתו" ולכן אנו לא נספר לכם סיפורי מופת על עצמינו , אנו כן מציגים להלן מספר יתרונות ניכרים לרכישת רכב דרכינו.

 

 
 

 

 
ערכי היושר וההגינות הם נר לרגלינו יעידו על כך אלפי לקוחותינו המרוצים, בהרוביץ מכוניות מתחייבים לתקינות המכונית , הלקוח מקבל את כל נתוני המכונית ומוזמן לערוך בדיקה עצמאית ונסיעת מבחן.
אלפי לקוחות מרוצים ובהם אבות בנים ונכדים רוכשים שוב ושוב בהורוביץ מכוניות במשך למעלה משלושים שנים. להורוביץ מכוניות נסיון עתיר שנים במכירת מגוון מכוניות תוך התאמת הרכב האידיאלי לצרכי ולתקציבו של כל לקוח והכל בשקיפות מלאה ותוך הענקת יחס אישי וחם.
במקום להתרוצץ ולחפש רכב ואחר כך להשיג מימון ואחר כך ללכת לדואר להעביר בעלות ואח"כ לעשות ביטוח , אצלינו אתם מקבלים את כל השירות תחת קורת גג אחת, החל מייעוץ להתאמת מכונית דרך מימון ביטוח והעברת בעלות, הכל מבוצע במקצועיות בידיים נאמנות, ותוך זמן לא ארוך מכניסתכם למשרד תוכלו לצאת עם המכונית החדשה.
אתם יכולים לשלם בכמה דרכים : מזומן, שיק בנקאי, העברה בנקאית וכרטיס אשראי. יש לנו ניסיון רב בסידור מימון לרכב חדש ויד שניה בפריסת תשלומים נוחה, אנו מתמחים בקבלת אישור למימון גם לאנשים שקיבלו סירוב בפניה עצמאית למימון.
כל הזכויות שמורות להורוביץ מכוניות

כל הזכויות שמורות להורוביץ מכוניות

בניית אתרים EkDesign