מרכב ישן לחדש – בלי הפתעות

מרכב ישן לחדש – בלי הפתעות

שיטת הטרייד אין להחלפת רכב ישן בחדש יותר, כבר מזמן הפכה פופולרית וכיום יש חברות המתמחות במכירת רכבים בשיטה זו ואף מחזיקות יועצים היודעים להתאים למחפשי הרכבים, את המתאים להם ביותר מבחינת תקציב ומטרה.

בעצם, מדובר במכירת הרכב במחיר מסויים וקניית רכב אחר על ידי הוספת ההפרש שבין מחירי המכירה והקנייה. תאמרו, אם כן, שאתם יכולים לעשות אותו הדבר לבד, בלי מתווכים, לדרוש איזה סכום שתרצו עבור הרכב הישן שלכם ולמצוא לבד מציאה בלוחות יד שנייה למיניהם. כעיקרון, זה נכון, אבל אז תצטרכו לפרסם את הרכב, לקבל שיחות מעשרות מתעניינים רציניים יותר ופחות, לקחת אותם לנסיעת מבחן, להיגרר איתם למוסך לבדיקות שונות, להתמקח על המחיר וזו רק המכירה.

 בינתיים, יכול להיות שכבר מצאתם בדיוק את הרכב שחיפשתם, אבל עדיין לא מכרתם את הרכב הקודם, אז אין לכם איך לקנות אותו. או שכבר מכרתם את הרכב שלכם, אבל עדיין לא מצאתם רכב חדש והתחבורה הציבורית לא משהו... ואולי דווקא מצאתם את רכב חלומותיכם, אבל עדיין צריך (וכדאי) להתמקח על המחיר, לקחת אותו לסיבוב, לתת קפיצה למוסך לבדיקה ואל תשכחו להעביר בעלות על האוטו...

את כל הריצות הללו אפשר לחסוך בשיטת הטרייד אין ולא אחת מוצא הקונה שעשה עסקה טובה, בלי להפסיד ימי עבודה, בלי להסתובב כמה ימים בלי רכב ובלי לקנות חתול בשק. חברות וותיקות וגדולות מציעות היום עסקאות טרייד אין הכוללות גם העברת בעלות בו במקום ואחריות מלאה על הרכב לתקופות משתנות. בנוסף, הרכב מגיע לאחר טיפולים יסודיים ומריח "כמו חדש".

אם סיימתם בשעה טובה את המכירה והרכישה ועשיתם עסקת טרייד אין מוצלחת, כל שנשאר לכם הוא לעשות ביטוח רכב ולצאת לדרך. אל תשכחו, שבלי ביטוח חובה רכבכם החדש לא יכול עדיין לעזוב את מגרש המכוניות ולמען האמת, גם בלי ביטוח מקיף זה לא מומלץ להסתובב בכבישי הארץ.

לפני שאתם רוכשים פוליסת ביטוח, הקפידו לקבל הצעות מחיר לפחות משתי חברות ביטוח מובילות, שייקחו בחשבון את מצבו של הרכב החדש שלכם, שנת הייצור שלו, מספר הקילומטרים שנסע ואם עבר תאונות. כל אלה משנים את מחירי הביטוחים השונים ויכולים להוזיל אותם באופן משמעותי. כמובן, גם נתוני הנהג חשובים, שכן נהג צעיר ונהג חדש ישלמו יותר עבור הביטוח, אישה תשלם פחות, מי שאין תאונות בעברו ישלם פחות, מי שגילו מעל 35 ישלם פחות ובקיצור, הקפידו על הסעיפים הקטנים, כי הם לפעמים שווים כסף גדול.

כל הזכויות שמורות להורוביץ מכוניות

כל הזכויות שמורות להורוביץ מכוניות

בניית אתרים EkDesign